Vacantia

Pokochaj Wodę

Informujemy, że od dnia 11.09.2023 rozpoczynamy zajęcia nauki pływania.

  • Pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących naukę, jak zwykle w tym samym dniu i na tę samą godzinę co w poprzednim sezonie
  • Na tych zajęciach będziemy rozpatrywać Państwa uwagi i ustalać przyszłe składy grup.
  • Osoby rozpoczynające naukę będziemy zapraszać w następnym tygodniu tj.o od 18.09.2023
Nadal trwają zapisy na zajęcia dla osób rozpoczynających naukę pływania z nami.


Osoby kontynuujące naukę prosimy o niezgłaszanie się za pomocą poniższego formularza. Będziemy się z Państwem kontaktować.

Formularz złoszenia dla osób rozpoczynających naukę u nas.


Wsłuchując się w Wasze prośby, postanowiliśmy wrócić do organizacji wczasów rodzinnych. Zapraszamy Was do Osłonina w termnie 29.07-03.08.2023.

Koszt: 1000zł

Dojazd własny.

W programie wycieczki rowerowe, spływ kajakowy, bananabus i inne zabawki za motorówką (np. koło, kanapa, tuba), wycieczka autokarowa do Jastrzębiej Góry.

Cena zawiera: pobyt, całodzienne wyżywienie i ww atrakcje.

Istnieje możliwość wykupienia szkolenia windsurfingowego.

Więcej informacji udzielają: Krzysztof (608 311 dwa cztery dziewięć) i Darek (sześć dziewięć osiem 933 864)


Drodzy Vacantiowicze!
Zabawami na basenie i dekoracjami uczestników zajęć pływackich, zakończyliśmy kolejny rok szkolenia pływackiego. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z osiągniętych postępów i nadal będziecie z Nami pracować nad polepszeniem swoich umiejętności. Z Naszej strony, był to rok, który po długim okresie pandemii przepracowaliśmy bez znaczących zakłóceń. Zaowocowało to wysoką frekwencją na zajęciach. Prawie 60 osób uzyskało 100% frekwencję. To przede wszystkim od frekwencji uzależnione są Wasze postępy.

Życzymy Wam udanych wakacji i radości z wykorzystywania nabytych umiejętności pływackich. Pamiętajcie jednak, aby korzystać z atrakcji wodnych z rozwagą i nie przeceniać swoich umiejętności. Pływajcie w miejscach do tego wyznaczonych, pod opieką osoby dorosłej. Skoki do wody są bardzo niebezpieczne, jeśli robi się to w miejscach, które do tego nie służą. Zatem skaczcie do wody tylko w udostępnionych do tego miejscach.

Do zobaczenia we wrześniu.

tutaj więcej zdjęć